ינואר 24, 2021

עקרונות ההצלחה

פריצת דרך להצלחה

מה זו פריצת דרך? מתי היא מתרחשת ומדוע? פריצת דרך נתפסת אצל רוב האנשים כאירוע דרמטי הקשה מאוד להשגה. פריצת דרך מוכרת לנו מתחום המדע והטכנולוגיה, בו מדענים משיגים תוצאות מפתיעות ולעיתים משנות גורל. לעומת פרשנות זו, שבה תפיסת דרך קשורה לתוצאות, אנחנו מציגים את התובנה שלנו למושג "פריצת דרך" והיא ביצוע שינוי בדרך שבה פעלנו עד היום. הפריצה מעבר פשוט מדרך מסוימת שבה התרגלנו –לחשוב עד לאותו רגע, לדרך חדשה שזיהינו בה דרך טובה יותר לעשות את הדברים. אך בתפיסת ההתנהלות האפקטיבית של האדם המשמעות שלפריצת דרך אומנם עוסקת בהישג משמעותי המשנה לעיתים את ההרצאה בנושא הדרך להצלחה של כל אדם, בעסקים ובחיים. ההרצאה תעסוק במשמעות של שינוי והפחד ממנו ובהתנהלות אפקטיבית בכל תחומי החיים.

אמן את עצמך להצלחה

לאמן את עצמי להצלחה ? זה אפשרי ?אימון עצמי מתרחש מהיום הראשון שנולדנו. כבר מגיל צעיר מאוד מתאמן בן האדם על הרגלים ויכולות שילוו אותו כל ימי חייו. אותו "אימון עצמי" לרוב לא נמצא בכלל במודעות שלנו. הוא מתרחש מבלי שנשים לב. בני אדם מתאמנים כל חייהם על הרגלים שלרוב פוגעים בהם, מבלי לדעת זאת. האם ניתן לשנות הרגלים ולאמן את עצמנו לרכישת הרגל חדש? התשובה היא חד משמעית כן. זה בהחלט דורש מאמץ, כמו כל אימון, אך בהחלט אפשרי. בהרצאה תוצג תפיסת האימון האישי ושיטות לאימון המובילות לשינוי הרגלים ויצירת חדשים.

אפשרות להרצאה של 1.5 שעות או סדנא של 4 שעות

 

המנהל כמאמן

רבים מהמנהלים במשק הישראלי ובכלל אינם מודעים להיותם מאמנים, גם אם הם לא רוצים בכך. מנהל בחברה קטנה או גדולה, אשר מוביל אנשים תחתיו לעבר תוצאות, עושה הלכה למעשה גם עבודת אימון מקצועית בדיוק כמו שמאמן כדורגל מוביל את קבוצתו לעבר ההצלחה. מנהלים רבים שהבינו שהמשימה שלהם בעבודתם זהה לחלוטין לעבודתו של מאמן מקצועי, החלו ללמוד את התחום ולהטמיע אותו בעבודתם.

בהרצאה תוצג תפיסת "המנהל כמאמן" ויפורטו שיטות מתוך עולם האימון האישי והעסקי שבם כל מנהל יכול להשתמש כדי להניע את עצמו ואת האחרים הכפופים לו להצלחה.

זהו בעצם קורס הכשרת מאמנים שקוצר להרצאה מרתקת ומעשירה.

משך ההרצאה: כשעה וחצי

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?