יוני 14, 2016

NLP אימון

NLP אימון אישי

שיטת Neuro-linguistic Programming הינה שיטה פופולרית במיוחד בעולם המודרנית אשר מציעה מגוון טכניקות פסיכולוגיות שמטרתן לשפר את התקשורת ולהשיג את המטרות שאנו מציבים לעצמנו. השיטה פותחה בשנות ה-70 בארה"ב וכיום מרבית החברות המצליחות במשק מציידות את מנהליהן הבכירים בכלים ובמיומנויות השונות ושולחות אותם לסדנאות ואימונים אישיים בשיטת NLP אימון.

במשך השנים נמצא כי תהליכים נוירולוגיים במוח אשר נועדו לקלוט שדרים מהחושים השונים ולעבדם ניתנים לשיפור באמצעות אימון. NLP אימון לומדים לנתח דגמים לשוניים המובעים באמצעות תקשורת מילולית. מטרת שיפור התקשורת היא להשיג מטרות ולכוון ליעדים שאנו מציבים לעצמנו.

 הצלחת השיטה בקרב החברות המובילות

משנה לשנה גוברת המודעות של החברות במשק בצורך באימון בשיטה הזו. התקשורת האישית שלנו חשובה בכדי להשיג את המטרות שלנו ולחזק את הקשרים העסקיים שלנו בין אם מדובר עם שותפים פוטנציאליים או לקוחות. מן הראוי שההנהלה הבכירה תדע לכוון הפעולה באמצעות תקשורת בין אישית בכדי להשיג את האינטרסים השונים של החברה.

 NLP אימון בעל מספר הנחות יסוד:

ראשית, על פי השיטה העולם הוא אובייקטיבי ואינו ניתן לתיעוד מה שמוביל לכך שלכל אדם יש מפה ודרכי קליטה שונה של המציאות. בשל כך, ישנם בעיות תקשורת רבות שמונעות מן האדם להשיג את האינטרסים האישיים שלו בשל "הבנת מציאות" מוטעית על ידי הצד השני. האימון מאפשר "להיכנס לנעליו" של האחר ולנתח את "מפת ההבנה שלו" – לאחר הבנת הצד השני ניתן לפתח ולשפר את התקשורת האישית.

בנוסף, השיטה מתבססת על מחקרים נוירולוגים שנעשו בתחומי ההיפנוזה הקלינית. NLP אימון עוסק בתהליכים מובנים לטיפול הבעיות "האנושיות". חיזוק המשאבים, שינוי דפוסי התנהגות ושילוב הרגשות באמצעות השיחה עשויות להוביל אותנו לאינטרסים האישיים שלנו בדרכי תקשורת טובה.

NLP אימון אישי אצל המומחים בישראל

אנו מזמינים אתכם להצטרף לנתיב ההצלחה שלנו, להתחיל לשפר את דרכי התקשורת שלכם באמצעות השיטה הפופולרית ביותר בעולם. ללא תקשורת טובה, עיבוד הנתונים של האחר ושיפור דרכי התקשורת, תתקשו להשיג את המטרות שלכם באמצעות תקשורת אישית.

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על החשיבות של פיתוח מנהלים בכירים.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?