אוקטובר 10, 2017

השפה הסודית של הלקוחות נחשפת- למכור לכל אדם בכל זמן

אנחנו עומדים לחשוף בפניכם תובנה דרמטית להצלחה במכירות.

כל הלקוחות, כמו כל בני האדם, מדברים דרך "שפה סודית" מבלי לדעת זאת או לכנות אותה כך. משמעות הדבר שאנשי המכירות הנחשפים לשפה סודית זו ולומדים את הדרך לדבר ללקוח בשפתו – יכולים להשיג כמעט כל מה שירצו.

How men and women communicate

שפה סודית זו מורכבת מ 4 ניבים, שונים ודומים האחד לאחר. שליטה מקצועית בכל ארבעת הניבים יוצרת הזדמנות עסקית גדולה לכל מי שעוסק במכירות, כמקצוע או כדרך חיים.

לא פעם אנשים אומרים את המשפט "אין לי כימיה אתו" או "אני לא מתחבר אליה" ולא יודעים להצביע על הנקודה הקריטית שהביאה אותם לחשוב כך. אז מסתבר של מדובר בכימיה ולא בחיבורים. פשוט איש המכירות לא דיבר בשפתו של הלקוח וכך הפסיד את המכירה.

הדבר דומה לאיש עסקים המגיעה למדינה זרה, דוברת שפה לא ידועה ומנסה בכוחות עצמו לשווק רעיון או מסר לאדם המקומי הראשון אותו הוא פוגש.

אני יודע שזה נשמע מפתיע אבל קיימת שפה משותפת לכל הלקוחות בעולם. כולם מדברים דרכה ובאמצעותה – אפילו שהם לא יודעים על קיומה. היכולת לזהות את השפה הספציפית שבה מדבר הלקוח (ואני לא מדבר על שפה כגון אנגלית או צרפתית), זיהוי שיכול לקחת בין 2 ל 5 שניות בלבד – יכול לעשות פלאים לכל פגישת מכירה.

לימודי השפה הסודית של הלקוחות כוללים את שיטות הזיהוי המהיר, מה השפה הטבעית של איש המכירות, כיצד נעים מניב לניב וכיצד מתאימים את השפה לשיטת המכירה.

ממש מפתח לכספת ההקשבה של הלקוחות שלכם. תחשבו שקבלתם ביד את הקוד הסודי למוחו של כל אדם ובאמצעות קוד זה תוכלו להעביר מסר הישר אל המודע והתת מודע שלו. אני לא מכיר איש מכירות שיתנגד לדעת כיצד אפשר להעביר מסר ללקוח בצורה יותר אפקטיבית על מנת לסגור עסקה.

את השפה הסודית כבר למדנו בבית הספר למכירות כבר למעלה מעשור ובהצלחה. משתתפי לימודי השפה הסודית של הלקוחות מדווחים על פריצת דרך משמעותית במכירות ובכלל – בכל מערכות היחסים שלהם בחיים.

באמצעות חשיפת השפה הסודית נוכל לדעת את ההבדלים באופי הצגת המסר המילולי והלא מילולי של הלקוח (שפת גוף והתנהגות), מתי קיימים איתותי רכישה ומתי אנחנו עומדים לאבד אותו. לדעת שפה ואף לשלוט בה בצורה מקצועית – יכולה לשרת את המטרות שלכם לא רק במכירות – בכל תחומי החיים.

איש מכירות שלא לומד את השפה הסודית של הלקוחות הוא בדיוק כמו אותו אילם הפונה ללקוחות בבית קפה ומנסה את מזלו. בעסקים מזל לא מספיק. צריך להיות מקצוען. צריך לשלוט בכל שפה שבה משתמש הלקוח ולדעת לזהות זאת תוך שניות ספורות.

בואו ללמוד את השפה הסודית של הלקוחות באחת מסדנאות המכירה שלנו המתקיימות חינם ברחבי הארץ.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?