יוני 14, 2016

אימון למנהלים- תוכנית עשירה

אימון למנהלים- תוכנית עשירה

בעולם המודרני מנהלי החברות מתמודדים עם לחצים, סוגיות ניהול שונות ונדרשים לעמוד ביעדי החברה. אם במקרה חשבתם שלאותם אנשים יש "סוג אחר של דם" תיווכחו לדעת כי 90% ממנהלי החברות הבכירות נעזרים באופן קבוע בקאוצ'רים ומאמנים עסקיים שמלווים אותם ומייעצים להם לאורך כל הדרך בסוגיות השונות. "כי דברים שרואים מפה, לא רואים משם". בגלל זה יצרנו תוכנית אימון למנהלים במיוחד בשבילכם.

תהליך הניהול של העסק הוא ללא ספק הגורם המשפיע ביותר על הצלחת העסק. המוצר שלכם יכל להיות איכותי ביותר ובעל יתרונות רבים על פני המתחרים שלכם, אך ללא ניהול אפקטיבי ואסטרטגיית שיווק וניהול נכונה, ככל הנראה לא תגיעו לרווחים מקסימלים ותהליך הניהול הכושל יוביל את החברה שלכם להפסדים במשך הזמן.

 "אין חכם כבעל ניסיון" – תוכנית עשירה

ללא ספק שעצם זה שמינו אתכם לנהל את החברה או להגיע לתפקידים הבכירים, יש בכם את היכולת והפוטנציאל להוביל את החברה להצלחות. גם במידה והתנסתם בתפקידי ניהול שונים, תמיד כדאי לקבל חוות דעת מקצועית ולשפר את אסטרטגיית הניהול שלכם. לעיתים, האמפתיה שלנו כלפי המוצרים ורגשות סמנטליים שונים גורמים לנו לטעות ומבט מהצד עשוי להצביע לנו על הדרך וההחלטה הנכונה.

תוכנית אימון מנהלים עוסקת בסוגיות ניהוליות שונות שמטרתן לפתח את אסטרטגיות הניהול שלכם ולהוביל אתכם לבחור בדרך הטובה ביותר עבור העסק שלכם. התוכנית עוסקת בהנעה ליעדים, פיתוח תקשורת בין אישית מיטבית, התנהלות נכונה בפוליטיקה הארגונית, מיצוב אישי גבוה בארגון, ניהול זמנים, ניהול עצמי אפקטיבי וכל מה שיעזור לכם להוביל את העסק שלכם למיקסום רווחים.

אימון למנהלים – תוכנית אצל הטובים ביותר

אנו מזמינים אתכם להתלוות אלינו למסע וליווי אישי צמוד ברמה המקצועית ביותר בישראל. ליווי אישי, זמינות גבוההף מקצועיות ועשרות שנים של ניסיון על ידי מיטב המאמנים העסקיים בישראל. אימון מנהלים שיקנה לכם ארגז כלים בו תשתמשו כדי למנף את העסק שלכם ולהתפתח בחייכם האישיים והמקצועיים.

מטרת תוכנית האימון למנהלים היא שתממש את הפוטנציאל הטמון בכם ותביא אותו לידי ביטוי, דבר שיוביל אתכם לנהל את החברה ולהוביל אותה להצלחות.

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על יועץ ארגוני.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?