יוני 14, 2016

קואצ'ר עסקי

קואצ'ר עסקי

למעלה מ-70% מהעסקים בישראל נסגרים בשנתיים הראשונות שלהם בשל טעויות עסקיות והחלטות ניהול כושלות. בין העסקים שנכשלים קיימים רעיונות וסטארטפים שונים שהיוו הבטחה בתחומים השונים וכשלו בשל תהליכי הניהול. צעירים רבים מתפתים מהכסף הגדול שמגלגלות החברות המצליחות וממהרים להשקיע את כל כספם בפתיחת עסק שנראה להם כ-"הדבר הבא". תפקידו של קואצ'ר עסקי הוא להוביל אתכם למסלול הנכון ביותר עבורכם ולפתח עבורכם אסטרטגייה חכמה לניהול העסק שלכם.

75% מההון במשק נמצא בידי פחות מ10% מהחברות. לחברות הגדולות הפועלות בהנהלת מנהלים בעלי ניסיון רב ומלוות ביועצים עסקיים יש תוכניות גיבוי ואסטרטגיה לכניסת יזמים ו"שחקנים" חדשים בשוק. בעל עסק, האם את זה לקחת בחשבון בתוכנית העסקית שלך?

קואצ'ר עסקי לתכנון ניהול ואסטרטגיה נכונה

30% מהעסקים הנפתחים בישראל אינם מבצעים תוכנית עסקית לפני כניסתם לשוק. ביניהם יזמים צעירים שאינם מחזיקים בתואר מנהל עסקים ואינם מקבלים הכוונה נכונה לתהליך ניהול העסק. תפקידו של קואצ'ר עסקי הוא לעזור לבעל העסק לתכנן את פעולותיו לפני מעשיו. בחלק גדול מהמקרים, התכנון של התהליך בצורה חכמה, בניית אסטרטגיה ותהליכי הביקורת אחר הפעולות השונות מביאות להצלחה של העסק וחסכון בהוצאות של העסק.

לצורך העניין, האם יצא לכם לטייל באותו אתר נופש יותר מפעם אחת? נסו להיזכר כמה שאלות היו לכם בפעם הראשונה שטיילתם במקום, האם ידעתם היכן כדאי לאכול? איפה המלונות הזולים? ומהן דרכי הנסיעה העדיפות? לאחר מכן, כאשר שבתם למקום בפעם השניה הרגשתם כמו מדריכי טיולים וידעתם בדיוק כיצד לפעול. זוהי בדיוק מטרתו של קואצ'ר עסקי, להוביל אתכם וללמד אתכם את מה שחווה בעבר.

אימון עסקי לענף ולשוק בו העסק שלכם מתחרה

אנו מזמינים אתכם לקבל הדרכה מ"כאלה שכבר היו שם" וללמוד מטעויות של אחרים שיחסכו לכם אלפי שקלים ועשויים "להציל את העסק שלכם". מגוון רחב של קאוצ'רים עסקיים בעלי ניסיון בתחומים שונים וותק של עשרות שנים בפתיחת עסקים, הדרכה והכוונה של בעלי עסקים אשר זכו להצלחות רבות במהלך השנים.

"תלמדו מטעויות של אחרים ותחסכו לעצמכם עשרות אלפי שקלים".

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על כמה עולה אימון אישי ואיך תוכלו לזהות אימון אישי מוצלח!

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?