יוני 14, 2016

כמה עולה אימון אישי – קאוצ'ינג מחירים

כמה עולה אימון אישי – קאוצ'ינג מחירים

בשנים האחרונות עלתה המודעות בקרב המנהלים והחברות במשק בכל הקשור לקאוצ'ינג ואימון עסקי. יותר מ300 אנשים בחודש מבררים במנוע החיפוש של Google "כמה עולה אימון אישי" ורבים מחפשים קאוצ'רים עסקיים וקאוצ'רים אישיים במטרה לפתח מיומנויות ולהצטייד בכלים שיסייעו להם להתקדם בחיים.

בדומה לכל המוצרים והשירותים בשוק, ניתן למצוא אימון אישי (קאוצ'ינג) בטווח מחירים שונה. המוח הישראלי מחפש לרוב את המחירים הזולים ביותר דווקא בתחום בו אתם משקיעים בעצמכם ובפיתוח  האישי שלכם – לא כדאי שתשקיעו יותר?

איך לבחור קאוצ'ר?

בדומה לענף הפסיכולוגיה ולעיתים גם הרפואה, קאוצ'ינג הוא טיפול אישי ותהליך ממושך שמטרתו לשפר ולעזור לאדם להשיג את מטרותיו. הגדרת היעדים, פיתוח ראייה רחבה תוך כדי אבחון כל האפשרויות הסובבות והשגת המטרות היא תהליך ממושך שניתן לעבור באמצעות הכוונה אישית או סדנאות קבוצתיות.

הדבר החשוב ביותר בתהליך הקאוצ'ינג הוא לשתף פעולה ולהתחבר למאמן האישי. בדיוק כמו בתהליך הטיפול הפסיכולוגי, במידה ואין פתיחות בין המטפל למטופל ההליך לא יהיה אפקטיבי ובמילים אחרות "חבל על הכסף".

ראשית, עליכם לחשוב מהם הדברים שחוסמים אתכם להתקדם? האם אימון אישי יסייע לכם? האם אתם מעוניינים באימון עסקי שיצייד אתכם בארגז כלים ומיומנויות שונות שיסייעו לכם להתקדם בחיים המקצועיים שלכם ובארגון בו אתם נמצאים. במידה והנכם מעוניינים בליווי שיסייע לכם לפתח רעיונות ולפתוח עסקים, ישנם קאוצ'רים עסקיים בעלי ניסיון בפתיחת עסק שילוו אתכם בתהליך.

המאפיינים של קאוצ'ר טוב ואימון אישי מוצלח – המחיר כן קובע:

כמה עולה אימון אישי, מה למעשה משפיע על המחיר של קאוצ'ר? כמו בכל תחום, הניסיון הוא פקטור המשפיע על המחיר. ככל שלקאוצ'ר העסקי יותר ניסיון, כך ככל הנראה יוכל לעזור יותר והדעה שלו תהיה יותר מקצועית. בנוסף, ככל שרכש יותר השכלה ועבר יותר קורסים וסדנאות כך יוכל לסייע לכם ביותר תחומים. מרכיב נוסף הוא דרך ההצגה של הקאוצ'ר. תהליך הליווי צריך להיות ברור ומובן, ככל שהקאוצ'ר מנוסה יותר בהרצאות ובעל ניסיון כך יוכל לסייע לכם באפקטיביות רבה. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולהכיר עשרות קאוצ'רים מובילים בישראל בעלי ניסיון רב אשר יוכלו לסייע לכם להתגבר על החסמים ולהוביל אתכם להצלחות.

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על זכיינות.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?