יוני 14, 2016

פיתוח מקצועי לסגני מנהלים

פיתוח מקצועי לסגני מנהלים

במרבית הארגונים סגני המנהלים עוסקים בעבודה השחורה של הארגון והם ללא ספק בורג משמעותי ביותר המשפיע על המערכת. חלק מתפקדם של הסגנים הוא להדריך את צוותי ההנהלה תחתם, להעביר ישיבות מקצועיות, פרזנטציות וביקורות על תפקודם של העובדים. בתהליך הפיתוח המקצועי של הארגון יש להתחיל לפתח את היכולות ולצייד את ההנהלה הבכירה לפני שמתחילים לפתח את עובדי הארגון. מטרתו של תהליך הפיתוח המקצועי של סגני מנהלים הוא לשפר את הביקורות שמעבירים לצוותי העובדים, את דרכי העברת הישיבות ולהפוך את הפרזנטציות שלהם לאפקטיביות בכדי שישפיעו על העובדים והארגון כולו.

 פיתוח מקצועי לסגני מנהלים- למי זה מתאים?

תהליך הפיתוח מטרתו להכשיר את המנהלים ולצייד אותם בכלים ומיומנויות שיסייעו לארגון לשפר את תפקודו. בכל תהליך פיתוח, תחילה יש לעצב את תפקידם הייחודי כשותפים למנהלים ולגבש את הזהות המקצועית שלהם תוך ניהול דיאלוג מתמשך עם המנהלים הממונים עליהם.

לאחר שהגדרנו את תפקידם, יש להציב את המטרות והיעדים בהם נצטרך לעמוד במשך השנה. ללא הצבת יעדים והגדרות ופיתוח אסטרטגיית פעולה שתביא לעמידה ביעדים, העבודה עלולה להתבצע פחות ביעילות. במהלך הפיתוח המקצועי של סגני המנהלים יש להתמקד ולהתמקצע במגוון תחומי עניין מקצועיים וניהוליים שישפיעו על המערכת כולה.

מדי שנה משרד החינוך משקיע מיליוני שקלים בפיתוח מקצועי לסגני מנהלים ולהנהלה הבכירה כולה בכדי לפתח את יכולות ההדרכה ולהוביל לעבודה יעילה שתשפר את תוצאות התלמידים. ארגונים רבים במשק, משקיעים מדי שנה בסדנאות ואימונים אישיים לבעלי התפקידים הבכירים בכדי להוביל את הארגון ולפתח את האסטרטגיה של הארגון כולו.

איפה כדאי לעשות סדנת פיתוח מקצועית לסגני מנהלים?

כשמדובר בפיתוח שעתיד להשפיע על הארגון כולו, יש לערוך את האימון ותהליך הפיתוח אצל מומחים שהובילו ארגונים שונים לתוצאות. תהליכי הפיתוח נרכשים לאורך השנים, לכן מומלץ לבחור במאמנים אישיים בעלי ניסיון וותק רב בתחומי ניהול.

אנו מזמינים אתכם להשתלב לנתיב ההצלחה שלנו ולפתח את הצוותים המקצועיים. המאמנים העסקיים והיועצים המובילים בישראל יעזרו לכם להוביל את הארגון לסגולות.

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על פיתוח עסקי .

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?