יוני 14, 2016

פיתוח מנהלים בכירים – מהו?

פיתוח מנהלים בכירים – מהו?

שאנו מסתכלים מהצד על המנהלים ועל האנשים שמובילים את החברות הגדולות בעולם, האם אלו אנשים שנולדו להוביל ולנהל או שמא למדו זאת במהלך החיים? בעולם המודרני בו קיימות אסטרטגיות שונות והרבה מהלכים פוליטיים ופסיכולוגיים מאחורי כל מהלך, לכל מנהל יש מאמן או יועץ שעוזר לו לקבל את ההחלטות לגבי הסוגיות השונות. לעיתים, "מה שרואים מכאן לא רואים משם", ועל מנת להכנס לנעליים הגדולות של תפקידי הניהול בחברות, עליכם לקבל את ההכוונה הנכונה. במהלך השנים מגלה האדם כי ניסיון ברוב המקרים עדיף על פני לימודים תיאורטיים ובמהלך השנים לומדים לקחים מטעויות ומהחלטות עסקיות שגויות. מטרת תהליך פיתוח מנהלים בכירים הוא ללמד אתכם לקח ולמנוע מכם לחוות את אותן טעויות והחלטות שגויות על בשרכם. במהלך פיתוח עסקי תצטיידו בכלים שילוו אתכם לאורך הדרך ויעזרו לכם להתמודד בסיטואציות שונות שתתקלו בהם בתפקידי הניהול השונים.

ייעול העבודה והגברת האפקטיביות בזמן העבודה

המטרה העיקרית של תהליך פיתוח מנהלים בכירים הוא להגביר את האפקטיביות ולייעל מפעם לפעם את העבודה שלכם באופן אישי ושל הארגון כולו. במהלך הפיתוח עסקי מצטייד המנהל בכלים ומיומנויות שיסייעו לו לקבל החלטות עסקיות ויובילו אותו לפתח את החברה ולייעל בה את העבודה ואת התפוקה שבה.

תהליך פיתוח המנהלים כולל אימון אישי ומצייד את המנהל בכלים תוך כדי התנסויות בסוגיות שונות מעולם הניהול בהם עתיד להתקל במהלך עבודתו. התמודדות עם מצבי לחץ, טכניקות ליציאה ממשברים, דרכים להנעת העובדים וניהול נכון של הזמן יובילו את הארגון להצלחות וימקסמו את הרווחים של החברה.

מנהלים אשר נמצאים תמיד תחת ביקורת, צריכים ללמוד לקבל החלטות על שיקולים נבונים, לנהל קשרים אישיים ולדאוג לפיתוח אישי בקרב אנשי החברה. הגישה, הדרך וצורת החשיבה אלו רק חלק מן הכלים שמקבלים המנהלים בהמלך פיתוח המנהלים.

 פיתוח מנהלים בכירים-  מקומות מומלצים 

אנו מזמינים אתכם להצטרף לנתיב ההצלחה ולהצטייד בכלים שיסייעו לכם להוביל ולמקסם את רווחי החברה ולהפיק את המירב באמצעות אימון אישי. פיתוח מנהלים בכירים שמתבצע על ידי מיטב המאמנים בישראל בעלי ניסיון רק והיסטוריה של הצלחות.

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על אימון צוות ההנהלה בחברה.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?