יוני 14, 2016

מנהיגות מורים- פיתוחה והכוונתה

מנהיגות מורים- פיתוחה והכוונתה

מנהיגות מורים אינה תכונה נדרשת מהמועמדים בראיונות העבודה לאיוש משרות המורים אך ללא ספק התכונה החשובה ביותר להעברת שיעור מוצלח והחדרת החומר בקרב התלמידים. המורים הם חלק משמעותי במיוחד בחייהם של ילדים קטנים והם מלווים אותם ואחראים על החינוך שלהם וצריכים לספק להם את המידע הדרוש לפיתוח השכלתם.

בבתי ספר שונים ברחבי המדינה ישנם תלונות שונות, שגוברות משנה לשנה, לגבי רמת ההוראה ואיכות החינוך בישראל. בתי הספר הפרטיים מושכים את המורים הטובים ביותר אליהם ומערכות החינוך נאלצות להיפרד מהמורים המובילים. בשנים האחרונות מערת החינוך החלה להשקיע בפיתוח מנהיגות מורים על מנת לשפר את רמת ההוראה בישראל. פיתוח מנהיגות היא תכונה נרכשת שניתן לפתח אצל המורים ולשפר את יכולות ההוראה שלהם.

ביטחון בהדרכה, משמעת בכיתה והעברת המסרים בצורה הטובה ביותר

סדנאות פיתוח מנהיגות עשויות לשפר את ההוראה שלהם ולעזור להם לייעל את השיעורים ודרכי העברת החומר הנלמד לתלמידים. כחלק מהתהליך אנו מציידים את המורים בכלים, מיומנויות וטכניקות להדרכה, בדרך לפניה המבוקשת, חיזוק הביטחון העצמי והכנת השיעורים מראש בצורה הטובה ביותר.

במכללות הפרטיות נמצאים המרצים הטובים ביותר ומעבירים שיעורים מורכבים במיוחד בהרצאות שלעיתים נערכות בקרב מאות תלמידים. פיתוח המנהיגות עוזר למורים לפתח טכניקות ולהכין את השיעורים מראש בצורה הטובה ביותר, מפתח את עמידתם מול הקהל ועובד על הביטחון העצמי שלהם שהוא מרכיב משפיע במיוחד על החדרת המסרים לתלמידי הכיתה.

פיתוח יכולות המנהיגות אצל מורים  ממיטב המרצים בישראל – סדנאות 

אנו מזמינים אתכם להצטרף לנתיב ההצלחה ולהוביל להישגים את מוסד הלימוד שלכם. הסדנאות מפתחות את יכולות המנהיגות של המורים ומשפרות במידה משמעותית את הדרכתן ודרכי העברת המסרים שלהם כלפי התלמידים. פיתוח המנהיגות יוביל את מוסד הלימודים שלכם להצלחות. יש לזכור כי תחום לימודים מיוחד הוא זה המוזיקלי. מורה לגיטרה תל אביב בסוויץ' ידאג לכך שתלמדו את התחום מהבסיס ועד רמה מתקדמת במיוחד.

מיטב המרצים בישראל שעובדים בשיתוף פעולה עם המכללות הפרטיות המוביל במדינה, מרצים בעלי שנות ניסיון מהמובילים בישראל וסדנאות מקצועיות שישפרו את דרכי ההוראה של המורים במוסד הלימוד שלכם.

"כי יש דרכים להעביר הרצאה, ויש דרכים להחדיר את המסרים החשובים בהרצאה".

המאמר היה מעניין? המשיכו לקורא על הדרכת מנהלים.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?