יוני 14, 2016

ייעוץ למנהלים ופיתוח ארגוני

ייעוץ למנהלים ופיתוח ארגוני

אין אדם שנולד להיות מנהל מבלי לקבל את ההכשרות והקורסים המקצועיים שיובילו אותו לתהליך ניהול נבון ואפקטיבי. הסיטואציות והסוגיות השונות בהן נתקלים מנהלי הארגון משפיעות על עתידה של החברה ולכן כמעט לכל ארגון מצליח ישנם יועצים שמסייעים לחברי ההנהלה לייעל את העבודה ועוזרים להם בפיתוח הארגוני של החברה. ייעוץ למנהלים מתמקד בארגון עצמו ובשיפור התפקוד שלו. עבודה בתנאים אידיאליים עם והחדרת נהלי העבודה לסביבה עתידה להוביל לתפוקה מקסימלים ומימוש הפוטנציאל הכולל של חברי הצוות, דבר שיוביל את הארגון לסגולות. במשך השנים התפתחו אסטרטגיות ומיומנויות שונות לפיתוח הארגוני של החברות שמטרתן  לייעל את סביבת העבודה ותפקוד העובדים.

ייעוץ למנהלים ופיתוח ארגוני המשפיע על הארגון כולו

ייעוץ ארגוני לרוב מתבצע על ידי גורמים חיצוניים בעלי כושר הבחנה וניתוח שמטרתם לשפר את התפקוד של העובדים ולסייע למנהלים להחדיר את נהלי העבודה האפקטיביים ביותר לחברה. היועצים הארגוניים צריכים להיות בעלי כוח השפעה על הארגון בכדי לשנות את דפוס העבודה של חברי ההנהלה, שלרוב התרגלו לדפוס עבודה לאורך השנים.

כושר אבחנה, מהירות וחדות הן תכונות מפתח אשר טמונות ביועצים הארגוניים המובילים. עצם היותו של היועץ חיצוני הופכת אותו לניטרלי. באמצעות העברת משוב ואסטרטגיות עסקיות עליו להגדיר את מטרות החברה, היעדים, הגדרות התפיקידים בחברה ולשפר את המבנה הארגוני. יחסי הגומלין והתקשורת בסביבת העבודה חשובה מאד לתהליך העבודה ועל היועץ הארגוני לפתח את דפוסי העבודה בארגון.

הדרכת היועצים המובילים בישראל

מטרתו לייעל ולהפוך את העבודה לכמה שיותר אפקטיבית. שינוי דפוסי העבודה דורשים מקצועיות רבה וניסיון של שנים בניהול ארגונים. ייעוץ כושל או מטעה עלול להוביל את החברה להפסדים ולכן עליכם לבחור בצוות מנוסה ומקצועי בעל היסטוריה של הצלחות בייעוץ וארגון חברות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לנתיב ההצלחה שלנו ולפתח את היכולת הארגונית בחברה. אימון אישי למנהלים וייעוץ ארגוני שיסייע לכם לעמוד ביעדים ולהשיג את המטרות של הארגון. התקדמו צעד נוסף להצלחה ושפרו את סביבת העבודה בחברה.

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על פיתוח מנהלים – למה צריך את זה?

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?