יוני 14, 2016

יועץ ארגוני בכיר

יועץ ארגוני בכיר

"ייעוץ ארגוני הוא תחום המתמקד בארגון ובתהליכים בתוכו ובסביבתו ונועד לשפר את התפקוד שלו", על פי האינציקלופדיה החופשית "ויקיפדיה". מעטים בעולם יתווכחו עם העובדה שעבודה המתבצעת תוך כדי ארגון וסדר על פי לוחות זמנים מדוייקים יעילה ומאפשרת להפיק את המירב בפרק זמן נתון. הדעה הרווחת היא שיש אנשים שנולדו להיות מסודרים שכבר בבתי הספר היו מארגנים היטב את הזמן לפני תקופת המבחנים – בעולם המודרני הכל עניין נרכש והמטרה של היועץ הארגוני היא להחדיר את הסדר והארגון בחברה.

 מה כולל התפקיד?

תפקידו של יועץ ארגוני הוא למעשה להפוך את ניהול הארגון ליעיל ואת תהליך העבודה לכמה שיותר אפקטיבי. מרבית החברות ברחבי העולם נעזרים ביועץ ארגוני חיצוני שמקנה מבט וראייה כוללת מהצד ומעביר משוב והערכה כלפי העבודה המתבצעת בארגון.

המטרה מתבטאת בארגון אסטרטגיות עסקיות ושיווקיות, הגדרת יעדים, תיאום ציפיות מחברי הצוות ומטרות לשנה הקרובה וכל הליך המבנה הארגוני של העסק. מקומו של הארגון בסביבה ויחסי הגומלין בין האנשים הפועלים בו משפיעה למדי על התפוקה של הצוותים.

לרוב, הייעוץ הארגוני מתבצע לאחר קבלת ייעוץ אסטרטגי. תפקידו של היעוץ האסטרטגי הוא למעשה לגבש את כיווני הפעולה של החברה ותפקידו של הייעוץ הארגוני הוא לסייע לפעול בצורה הנכונה בכדי לממש את הכיוונים וליישמם באסטרטגיה.

יועץ ארגוני – איך לבחור ?

על היועץ לייעל את תהליכי העבודה ולהוביל לתפוקה מירבית ומימוש הפוטנציאל של חברי הסדר. תהליך הבחירה חשוב במיוחד. על היועץ הארגוני להיות בעל ידע בתחום ובעל ניסיון בארגון חברות. יועץ בכיר הוא אחד שהיה שותף לתהליכי ארגון חברות והביא להצלחתן ולייעול בדרכי העבודה שלהם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למסלול ההצלחה ולהוביל את החברה שלכם להישגים. מיטב היועצים הארגוניים הבכירים שיסייעו לכם בארגון תהליכי העבודה ויובילו את העסק שלכם לסגולות. במהלך היעוץ תצטיידו בארגז כלים ומיומנויות שילוו אתכם בתהליך העבודה ויסייעו לכם מהבחינה האישית ומהבחינה המקצועית. את התהליך עושים רק עם הטובים ביותר בתחום!

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על מנהיגות מורים – פיתוחה והכוונתה.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?