יוני 14, 2016

הדרכת מנהלים חדשים

הדרכת מנהלים חדשים

הדרכת מנהלים חדשים שנכנסים ל"נעליים גדולות" ונושאים על כתפיהם אחריות גדולה של החברה היא חשובה מאוד. במידה ונבחרתם לניהול החברה, סימן שזיהו בכם פוטנציאל מיוחד ומאמינים בכם שאתם מסוגלים להוביל את החברה לסגולות. תפקידי הניהול דורשים התמודדות עם לחצים, יכולת הנעה עצמית, כריזמטיות להנעת העובדים, מענה מיידי לבעיות ותקלות, ניהול זמנים נכון של הצוותים הממונים עליכם וקבלת ההחלטות השונות לעבודה עם אנשי מקצוע מובילים במגוון תחומים…

בעולם המודרני כמעט 90% ממנהלי החברות המצליחות מלווים על ידי יועצים עסקיים ונעזרים בהם לצורך קבלת החלטות משמעותיות שעשויות להשפיע על עתיד החברה. גם מנהלי חברות בעלי ניסיון רב של ניהול נתמכים ונעזרים באופן שוטף במאמנים עסקיים על מנת לקבל חוות דעת מקצועית וביקורת על ההתנהלות שלהם שתוביל לשיפור הישגיהם ופיתוח יכולות הניהול שלהם.

הדרכת מנהלים – החשיבות של  הדרכת המנהלים החדשים

במידה ונבחרתם לתפקידי ניהול החברה, ככל הנראה ביצעתם באופן מושלם את התפקידים והמשימות השונות שהוטלו עליכם במהלך השנים. כניסה לתפקידי הניהול מלווה בביקורת יומיומית מצד הממונים עליכם ולכן מומלץ להיערך בהתאם ולקבל את ההחלטות הנכונות כבר בתחילת דרכם.

הדרכת מנהלים חדשים מתעסקת בפיתוח ארגוני ניהולי ומעניקה כלים ומיומנויות שיסייעו לכם להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל הטמון בכם. הסדנאות מקנות ביטחון רב בהחלטות השונות שתקחו במהלך עבודתכם ומעניקות לכם טכניקות לקבלת ביקורת ועריכת שימור ושיפור פעולות במהלך עבודתכם. המטרה היא תמיד לשפר את תהליכי העבודה ולהפיק את המקסימום מכל פעולה.

הדרכת מנהלים חדשים מעמידה את המנהלים בפני סיטואציות שונות בהן יתקלו במהלך היום יום ומלמדת אותם טכניקות תוך כדי חשיבה וראייה כוללת על מצב החברה והצוות עליו הם ממונים.

הדרך הטובה ביותר להוביל את החברה להישגים:

מגיע לכם להיעזר באנשי מקצוע ותיקים שהגיעו לסגולות וללמוד מהניסיון שצברו לאורך השנים. ארגז הכלים שמקבלים בהדרכות מנהלים חדשים ילוו אתכם לאורך כל חייכם ויתרמו לכם בתהליכי קבלת החלטות שעתידות להשפיע על עתידכם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לצוות המאמנים המוביל בישראל וללמוד מהיועצים המנוסים, להפיק לקחים, לערוך ביקורת ולהצטייד בכלים שיסייעו לכם בהדרכת המנהלים כדי להוביל את החברה לדרך הזהב.

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על אימון עסקי לנשים.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?