יוני 14, 2016

אימון צוות להנהלה

אימון צוות להנהלה

קבוצה חזקה ומאוחדת בלתי ניתנת לעצירה. אם מביטים לעבר הצוותים ביחידות המובחרות של צבא הגנה לישראל, ניתן לשים לב שהאחדות, הגיבוש, הנעת הצוות והזולת אחד כלפי השני שרכשו במהלך מסלול ההכשרה, הוא שהופך אותם לבלתי ניתנים לעצירה ומסייע להם בפעולות השונות. אימון צוות ההנהלה הוא תהליך חשוב ביותר שמטרתו לייעל את תהליך העבודה ולאחד את חברי הצוות כדי למקסם את הרווחים ולהפוך את העבודה לאפקטיבית במיוחד.

סקרים שנערכו בשנים האחרונות בחברות המובילות בארצות הברית, הציגו מוטיב חוזר ב-15 החברות שהתפתחו ופרצו בשנה האחרונה היה האיחוד של צוותי ההנהלה שבהם. חברות היי טק מובילות משקיעות מיליוני דולרים מדי שנה בסדנאות ואימונים צוותים על מנת לממש את הפוטנציאל הטמון בחברי הצוות.

אימון צוות ההנהלה -מה עושים? 

תהליך אימון צוות ההנהלה מתמקד בפיתוח אסטרטגיות שונות במטרה לצמוח מבחינה עסקית. המטרה העיקרית היא מן הסתם להוביל את החברה למקסום רווחים ולשפר מפעם לפעם את תהליכי העבודה. בנוסף, מרכיב שנמצא חסר וחברות רבות במשק עובדות בכדי לשפר טמון בפיתוח המנהיגות גם של צוותי הנהלה בכירים. פיתוח מנהיגות הוא תהליך נרכש שניתן לשפר בכל אחד מחברי הצוות באמצעות סדנאות ואימון צוותי. על מנת שלא להגיע לשלבי פירוק חברה מרצון, מומלץ מאד להיעזר בשירותי מאמן מקצועי שיסייע לכם לשפר את רווחי העסק.

אסטרטגיית מוצר ממוקדת מכירות שעתידה לייעל את העבודה ולכוון למטרה בתהליכי השיווק והמכירה של העסק עשויה למקסם את הרווחים של החברה. כמה פעמים יצא לכם להסתכל על קבוצת כדורגל טובה שאינה מתחברת יחדיו? קחו לדוגמה את נבחרת אנגליה, בה משחקים השחקנים המובילים בעולם בעלי המשכורות הגבוהות ביותר בפריימר ליג ולמרות זאת הנבחרת אינה מצליחה להתחבר יחדיו ולהגיע להישגים בגביע העולמי ואליפות אירופה (יורו). דוגמה זו, מציגה כי יחידה מגובשת חזקה הרבה יותר מאשר קבוצה בה מצטיינים בתחום מתחרים אחד בשני.

אימון בבית הספר המוביל בישראל

אנו מזמינים אתכם להצטרף לסדנאות ולאימון צוות ההנהלה בבית הספר המוביל במדינה. מיטב המאמנים העסקיים בעלי ניסיון רב והיסטוריה של הצלחות יציידו את חברי הצוות בטכניקות שונות שיסייעו להם להוביל את החברה באמצעות עבודת צוות להישגים.

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על פיתוח מנהיגות אישית בקרב חברות ואיך זה משפיע על הביצועי החברה.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?