יוני 14, 2016

אימון עסקי למנהלים

אימון עסקי למנהלים

משנה לשנה עולה המודעות של מנהלים לאימונים עסקיים. התנסותם של המנהלים והתקלותם בדילמות ובסוגיות שונות במהלך תפקידי הניהול מובילות אותם לייעוץ שלעיתים היה רצוי שישתמשו בו לפני שחוו כשלון או הפסד כזה או אחר. אדם אינו נולד להיות מנהל, אלא רוכש את הידע ומפתח את כישוריו באמצעות הכוונה נכונה ומנוסה של "אנשים שכבר חוו על בשרם סוגיות ניהול כאלו ואחרות". אם תבחנו את המערך של כל חברה מצליחה בעולם ושל הצבאות החזקים בעולם, תיווכחו לדעת כי לכל מנהל יש סגנים, יועצים והוא תחת ביקורות של ועדות שונות. מטרת האימון העסקי למנהלים הוא לסייע ולצייד את המנהלים בכלים בהם ישתמשו בעת סוגיות שונות בתפקידם.

אימון עסקי למנהלים- מה הוא כולל ?

האימון מצייד את המנהל בארגז כלים ומעמיד אותו בפני סיטואציות וסוגיות עסקיות שונות בהן יתקל במהלך מילוי תפקידו. האימון מתמקד בתפיסה האישית של תפקיד המנהל, זהות תפקידו בארגון וניתוח עיסוקיו. המיומנויות הנרכשות ובחינת המודלים השונים בניהול מסייעים למנהל לפתח את זווית הראייה בשוק בו הוא נמצא.

המטרה היא ליישם רעיון לבציע ולבנות מטרות ויעדים למחלקות השונות. הטמעת כלי בקרה ומדידה אימוניים, מיומנויות אימון שונות, מנהיגות אישית וניהול האנרגיות האישיות והנעת העובדים בארגון תסייע למנהל לייעל את תהליכי העבודה האישיים שלו ושל הצוותים תחתיו.

הגדרתו בסיסית של "אימון עסקי למנהלים" מתמקד בבקרת עבודותו בהווה והתפתחותו בעתיד. אימון עסקי יצייד את המנהל בכלים שימשו אותו בעת מילוי תפקידו בהווה ובעת מילויי תפקידיו השונים בעתיד.

 למי הוא מתאים ?

אימון עסקי למנהלים מתאים לכל מנהל, החל ממנהלים צעירים, מנהלי צוותים ועד לתפקידים בכירים יותר כמו סמנכ"לים ומנכ"לים. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסלול ההצלחה ולקבל את הכלים מהמאמנים העסקיים המובילים בישראל, שהובילו מנהלים לסגולות ובעלי היסטוריה עתירה בהצלחות.

"אף אחד לא נולד להיות מנהל, יש אנשים שהוכשרו לכך" – הצטרפו גם אתם, תייעלו את העבודה שלכם ותמקסמו את הרווחים האישיים שלכם ותובילו את החברה להצלחה!

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על קורס אימון מנהלים.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?