יוני 14, 2016

קורס אימון מנהלים

קורס אימון מנהלים

בשנים האחרונות עולם האימון הפך לפופולרי במיוחד במגוון רחב של תחומים בחיים. לא פעם, אנשים נתקלים במחסומים שמונעים מהם להתקדם, ובדיוק כך גם בעולם העסקי. איש לא נולד להיות מנהל ולמעשה רבים מחזיקים ביכולות להצטייד בכלים ניהוליים שיהפכו אותם למנהלים טובים יותר ש"מביאים תוצאות". בשונה משאר התחומים בחיים בהם אין מדע מדויק, בעולם העסקי מודליים שונים של אימון מנהלים הוכחו כמוצלחים במרבית החברות והתחומים השונים בארץ וברחבי העולם. קורס אימון מנהלים הוא למעשה סוג של "ליווי" וראייה מהצד של ההתנהלות העסקית של מנהלי החברה, באמצעות כלים ניהוליים שונים ובעזרת הניסיון הרב של המאמנים, כל מנהל יוכל לשפר את התפקוד שלו בזמן העבודה. שיטות מיפוי של סוגיות שונות וחסמים עמם מתמודדים המנהלים עשויות להיפתר ולהפוך את תהליך הניהול למהנה יותר, אפקטיבי יותר ומוצלח יותר.

 אילו כלים תקבלו?

במהלך השנים התפתחו טכניקות ומודלים שונים שבאמצעותם יכולים המנהלים להצטייד בכלים נכונים וטובים יותר לניהול וליצור סינרגיה בחברה ועבודה יעילה בארגון בו הם עובדים. כחלק מתהליך אימון מנהלים מקבלים המשתתפים כלים איכותיים לניהול זמנים, פיתוח מנהיגות עצמית, תכנון קריירה לטווח הארוך וכלים רבים לשיפור מיומנויות הניהול וניהול הצוותים בארגון בו הם עובדים.

חלק מהעבודה בתהליך אימון מנהלים היא למפות את העסק ולנתב את העבודה סביב הצדדים החזקים של החברה/הארגון כך שיוכלו להעלים את החסרונות והחולשות של העסק.

לעתים, גיבוש המטרות האישיות והארגוניות וניהול אסטרטגי נכון יותר ומסודר יותר עשוי להוביל לתוצאות. באמצעות שיטות לשיפור התקשורת בין הפרטים בחברה, יצירת שפת תקשורת יעילה בין העובדים ובין הדרגים השונים ושיטות פיקוח וניהול כללי עשויות לשפר את התפקוד הכולל של הארגון ולקחת אותו "צעד אחד קדימה".

קורס אימון מנהלים עם אתר "Menaheli"

אתר האינטרנט "Menaheli" מרכז את המאמנים העסקיים הבכירים ביותר בישראל שהובילו עשרות ואף מאות עסקים להצלחה במהלך השנים ובעלי "תעודות הצלחה". באמצעות שיטות אימון מנהלים מתקדמות, העברת סדנאות, ליווי אישי והכשרות שונות תוכלו גם אתם להצטייד בכלים שיובילו את הארגון שלכם להצלחה בהמשך.

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על הנהלה בכירה.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?