יוני 14, 2016

עמידה מול קהל קורס

עמידה מול קהל קורס

מאז שהיינו ילדים היו לנו מחסומים שמנעו מאיתנו להתקדם. מי מאיתנו לא התרגש ולעיתים מנע מעצמו להנחות טקסים בבתי הספר בגלל ההתרגשות ופחד הקהל? העולם מתחלק ל-2, אלו שמוותרים בשל הפחד ואלו ששואפים להתגבר על הפחדים ולכבוש את העולם. עמידה מול קהל קורס מציג את הביטחון של בעל העסק, וביטחון מצביע על המקצועיות ובעל השפעה רבה בתהליך המכירה והשיווק של המוצרים או השירותים.

מי שראה נאום של נפטלי בנט, בין אם נאם באנגלית או בעברית, ככל הנראה הבין מה הוביל אותו להצלחות שונות בכל אשר התעסק. עמידה מול קהל, נאום, והצגת פרזנטציות ללקוחות, הם המכשול העיקרי של עסקים רבים שפשוט לא מצליחים לבטא בצורה מקצועית את המוצרים האיכותיים שלהם וכתוצאה מכך מפסידים למתחרים.

איך לעמוד מול קהל?

"קל להגיד מהצד" ולכן כמעט כל מה שנרשום כאן יהיה ברור מאליו והחלק העיקרי יהיה ליישם את זה בפועל. בעשור האחרון כמעט כל חברות ההיי טק המצליחות השקיעו בסדנאות ואימונים אישיים כדי לשפר את עמידתם של צוותי ההנהלה בפני לקוחות פוטנציאליים, שותפים עסקיים ואמצעי תקשורת שונים.

נאום טוב ומשכנע הוא ללא ספק כלי השיווק החזק ביותר בשוק ובאמצעות אימון מכוון ומקצועי גם אתם תוכלו להציג את המוצרים שלכם בפני הקולגות שלכם ולמכור את השירותים שלכם בנאום ועמידה נכונה מול קהל.

נסו להיזכר מתי בפעם האחרונה יצאתם מהרצאה בתחושת הערצה כלפי המרצה. לעיתים, המוצר הוא לא הדבר שמוכר אלא דרכי ההצגה והשיווק של המוצר הם אלו שמביאים למכירה ולשכנוע.

איך לעבוד על עמידה מול קהל?

במידה ואתם מעוניינים לשפר את יכולות ההצגה שלכם, להתגבר על פחד הקהל ולפתח את יכולות השיווק שלכם, אנו מזמינים אתכם לעמידה מול קהל קורס. אימון המתבצע על ידי מיטב המרצים בארץ בעלי ניסיון רב במכירות והרצאות. האימון מתאים למנהלים בכירים, אנשי מכירות ואנשי שיווק ועשוי למנף את רווחי החברה ולהוביל אתכם לשיתופי פעולה רבים.

"תבחרו להיות מסוג האנשים שמתגברים על הפחדים ו-השמיים הם הגבול"

המאמר היה מעניין? המשיכו לקרוא על מנהלים מצליחים – פיתוח מנהלים בדרג ביניים.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?