1. הקדמה ברוכים הבאים לאתר של מוטי אלוני. האתר מופעל על ידי מוטי אלוני ("המפעיל") הממוקם בכתובת [הכתובת המלאה של העסק]. כניסה לאתר זה ושימוש בו מותנים בקריאת תקנון זה ובהסכמה לתנאיו.

2. תנאי שימוש המידע והשירותים המוצעים באתר זה מיועדים לספק מידע כללי על השירותים והמוצרים של מוטי אלוני. השימוש באתר כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה. משתמשים באתר מתחייבים לא לעשות שימוש לרעה בתכנים ובשירותים המוצעים באתר.

3. זכויות יוצרים כל התכנים באתר, כולל טקסטים, גרפיקות, לוגואים ותמונות, הם בבעלותו הבלעדית של מוטי אלוני ומוגנים על פי חוקי זכויות היוצרים המחייבים בישראל ובעולם. אין להעתיק, לשכפל, לשדר, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכני האתר ללא אישור מפורש מראש מהמפעיל.

4. אחריות המפעיל אינו נושא באחריות לכל נזק שיכול להיגרם משימוש או מהסתמכות על המידע המסופק באתר. כל השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריות המשתמש בלבד.

5. שינויים בתקנון המפעיל שומר לעצמו את הזכות לעדכן ולשנות את תקנון האתר מעת לעת ללא הודעה מוקדמת. מוטלת על המשתמשים האחריות לבדוק את תוכן התקנון בכל פעם שהם נכנסים לשימוש באתר.

6. פרטיות המפעיל מתחייב לשמור על פרטיות המשתמשים ולא למסור את המידע האישי שהם מספקים באתר לצדדים שלישיים ללא הסכמתם המפורשת.

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?