יוני 14, 2016

מאמן עסקי לנשים

מאמן עסקי לנשים

מרגישה שאינך מצליחה לבטא את הפוטנציאל של העסק? מתקשה להציג את היתרונות שלך על פני המתחרים? נשים רבות מתקשות לפתח את העסק שלהן ולשווק אותו בפני הלקוחות שלהן. אנו מזמינים אתכן ליצור חזון עסקי, להציב מטרות לשנה הראשונה של העסק ולעמוד ביעדים תוך כדי ליווי עסקי צמוד שימנף את העסק שלכם. בתהליך האימון העסקי לנשים המאמן העסקי מצייד נשים עצמאיות או נשים שבתחילת דרכן המקצועית לפתח את מיומנויות הניהול שלהן, למתג את עצמן ולהתמקד בקהל היעד הפוטנציאלי שלהן. ארגון ובניית מודל עסקי נכון מובילה להישגים.

אימון עסקי לעצמאיות

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים פותחות עסקים ועובדות כעצמאיות. בין העסקים הפופולריים שנפתחים ניתן למצוא מקצועות הרפואה המשלימה, פיתוח סטארטפים, הקמת עסקים שונים הקשורים לאסטטיקה, חנויות בגדים, עיצובי תכשיטים ועוד.

ל"כוח הנשי" יש יתרון בחלק מהתכונות הטמועות בהן אך לעיתים מתקשות הנשים ליישם ולממש את הפוטנציאל העסקי של העסק. תהליך אימון עסקי מסייע לנשים עצמאיות ובעלי עסקים שונים לפתח תוכנית עסקית, למקד את תהליך הפרסום ולבטא את הכישרון והיכולות של הרעיונות הגדולים.

במידה ואת מרגישה שיש לך ידע מקצועי רב ואינך מצליחה להביא אותו לידי מימוש עסקי, במידה ואת מרגישה שהתגמול הכספי מהעסק שלך נמוך לעומת ההשקעה שאת מקדישה לעסק ובמקרה ולא נכנסים מספיק לקוחות והמשכורות נמוכות אנו ממליצים לך לפנות לאימון עסקי מקצועי שיפתח את היכולות של העסק ויצייד אותך בכלים ומיומנויות שילוו אותך לאורך כל חייך המקצועיים. הפריצה של העסק שלך לעולם יכולה להתחיל כבר עכשיו.

מאמן עסקי לנשים

בתהליך האימון העסקי לנשים אנו לומדים את היתרונות והחסרונות של כל אחת ומנתבים את העסק למסלול ההצלחה באמצעות בניית מודל עסקי והחדרת ארגון ניהולי לעסק. הנסיקה העסקית עשויה להופיע תוך זמן קצר. כחלק מהתהליך אנו מתאמים יעדים ברי השגה ומציידים את בעלת העסק בכלים על מנת שתיישם אותם בניהול העסק.

פרזנטציה שיווקית של העסק וכל הקשור למיתוג ושיווק המוצרים בפני קהל הלקוחות ושיטות ארגון וניהול זמן הם רק חלק מהכלים שהמאמן העסקי יצייד אתכן במהלך האימון העסקי.

המאמר עיניין אותך? המשיכי לקרוא על פיתוח מקצועי לסגני מנהלים.

שיתוף הפוסט:

הכפילו את התוצאות
העסקיות שלכם

כתבי לי ואדאג להשיב בהקדם, להזמנת הרצאות, סדנאות או אימון עסקי לארגון שלכם, השאירו פרטים כאן

עוד מהבלוג

שלחו לי הודעה
אפשר לעזור?
מוטי אלוני - ייעוץ עסקי ומשא ומתן
היי👋,
איך אוכל לעזור?